Duży transport darów

Polacy na Kresach, w takich miejscach ja Ukraina , Białoruś czy Litwa, pozbawieni są często podstawowych środków niezbędnych do życia a skoro tak to naturalnym odruchem jest chęć pomocy 🙂

Kiedy ogłosiliśmy wśród znajomych i przyjaciół że chcemy przed zimą, zawieźć niezbędne artykuły żywnościowe, chemię gospodarczą, pomoce szkolne dla dzieci I młodzieży, okazało się, że jest wielu wspaniałych ludzi którzy chcą wziąć udział w naszej akcji. jak zwykle z pomocą ruszyli , strażacy z OSP i ze straży zawodowej, Panie z KGW, szkoły i  Stowarzyszenie Dużych Rodzin 3+ oddział małopolski a do tego wielu, bardzo wielu, wspaniałych ludzi którzy dzielili się z  potrzebującymi, wszelakim dobrem. Szczególne podziękowania należą się strażakom i mieszkańcom z miejscowości Harta na Podkarpaciu i Panu Piotrowi Hadama który  bezinteresownie  zawiózł swoim wielkim tirem, wszystkie dary i paczki dla potrzebujących.

Dostarczyliśmy potrzebującym paczki i pomoc materialną a niejako „przy okazji” 🙂 uporządkowaliśmy miejsca pamięci, miedzy innymi w Koniuchach gdzie podczas II Wojny Światowej, sowiecka partyzantka wymordowała mieszkańców i spaliła  wieś.

Zapraszamy do współpracy wszystkich którym nie jest obojętny los naszych rodaków na Kresach Wschodnich, potrzeby są wielkie. Brak podstawowych środków do życia, brak pracy, często brak nawet wody w studni. Możemy pomóc i pomagamy. Zapraszamy do wsparcia naszych akcji a można to zrobić, przekazując datek finansowy albo udział w pracach wolontariuszy, każda pomoc i każdy pomysł się liczy.

LOSOWANIE UPOMINKÓW