Otwarty Konkurs Strzelecki

12. 12. 2020 roku, Fundacja Dunajec, zaprasza na otwarty konkurs strzelecki połączony z pokazem broni czarnoprochowej.

Można będzie postrzelać z muszkietu, coltów popularnych na Dzikim Zachodzie.
Do dyspozycji będą też współczesne: pistolety, strzelby i wszystko to co miłośnikom sportów strzeleckich sprawia przyjemność i przyprawia o przyspieszone drżenie serca.  Rozpoczynamy imprezę o godz 10.00 na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Krempachach.

Oferujemy: dobre towarzystwo, broń, świetnych instruktorów. Będzie też coś smacznego do zjedzenia i gorące napoje. W organizację zawodów i pokazów zaangażowało się wiele osób i wolontariuszy między innymi ze wspomnianej Ligi Obrony Kraju, ze Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddział Nowy Targ oraz członkowie stowarzyszeń i klubów historycznych takich jak „Klinga z Nowego Targu” w obsłudze całej imprezy pomagać będzie też „Gospodarstwo Karolina z Huby”. Zaangażowanie tylu pasjonatów sprawi, że impreza będzie z pewnością wyjątkowa i nie może Was tu zabraknąć.

Z pewnością interesuje Was ile te wszystkie wspaniałości będą kosztować? zapewniam, że każdego będzie stać na udział bowiem nie ma ustalonych cen, będziemy prosić o dobrowolne wsparcie naszej Fundacji Dunajec, (w pierwszej kolejności chcemy z datków sfinansować Świąteczną Akcję Pomocy Polakom na Kresach )  Impreza odbywa się po wizycie Świętego Mikołaja, można więc przynieść z sobą nie trafione prezenty bo i po co komu piąty zestaw kredek, a my to zawieziemy tam gdzie te kredki sprawią komuś wiele radości. Jeśli ktoś może to zachęcamy do przynoszenia środków czystości, produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, wszystko co ofiarujecie znajdzie się w Świątecznej Paczce Dla Polaka.

Gdyby ktoś nie mógł wziąć udziału w wydarzeniu albo bał się wozić przy sobie znacznych sum pieniędzy 🙂 może zrobić przelew na konto: Pieniński Bank Spółdzielczy 70 8817 0000 0209 0801 2000 0010.

Fundacja Dunajec
Pomoc Polakom na Kresach
tel. +48 695431564

Konkurs strzelecki zostaje odwołany.
Odbędzie się się w najbliższym możliwym terminie o czym poinformujemy.

PIENINY – jesienne wędrowanie
Boże Narodzenie – czas radości i błogosławieństwa