Losowania upominków dla darczyńców fundacji Dunajec

Po raz trzeci nasza Fundacja zorganizowała losowanie upominków i nagród dla darczyńców wspierających naszą Fundację Dunajec

Chcemy w ten sposób zachęcić Państwa do włączenia się w pomoc dla najuboższych Polskich rodzin mieszkających na Kresach Wschodnich.

Przed nami wiele wyzwań, chcemy pomóc zwłaszcza rodzinom mieszkającym na terenie Białorusi gdzie sytuacja w ostatnim okresie jest wręcz dramatyczna.

Organizujemy pomoc humanitarną, paczki żywnościowe, w sierpniu sprowadzamy z Białorusi i Litwy, dzieci na kolonię. Prosimy o wsparcie naszych działań a można nas wesprzeć na wiele sposobów

Przez wsparcie finansowe, pomoc w organizacji transportu, przekazywanie żywności, chemii gospodarczej środków czystości , artykułów szkolnych.

1. Sierpnia organizujemy WIELKI RODZINNY FESTYN !!! pod hasłem ” PIENINY DLA BIAŁORUSI” który odbędzie się nad Zalewem Czorsztyńskim w porcie gondoli „JĘDRUŚ”

Cały dochód z festynu i loterii będzie przeznaczony na organizację kolonii i wsparcie dla Białorusi Bedą występy zespołów, pokazy, gry zabawy, loteria w której główną nagrodą będzie rower, smaczne jedzenie i napoje Będzie DOBRA ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY.

Wspiera nas już wiele wspaniałych osób takich jak gość specjalny naszego losowania, Pani Agata Puścikowska i Wy możecie zostać DARCZYŃCAMI!!! 🙂 ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA Polaków na Kresach, do udziału w festynie i obejrzenia filmu w którym:
PIĘĆ NIEZWYKŁYCH KOBIET!!!
Już szeroko znanych, jak Pani Agata Puścikowska, Katarzyna Dobrzyńska, Agnieszka Kaczmarczyk oraz Julia Janczak i Weronika Konopka, które z pewnością będą szeroko znane w przyszłości ??? oraz Jeden piszący te słowa, szczęściarz ? Zbigniew Konopka, losują nagrody i zapraszają na festyn dla dzieci z Białorusi i Litwy

POMOC PILNIE POTRZEBNA !!!
Białoruś, Ukraina, Litwa – Kresy Wschodnie.