Przekaż nam swój 1% podatku

Nasza fundacja pomaga potrzebującym wsparcia Polakom na Kresach, organizujemy transporty z darami które z dobroci serc, nam przekazujecie. Remontujemy i odnawiamy: szkoły, miejsca pamięci, cmentarze i kościoły. W nowym roku chcemy zrobić więcej – poza pomocą materialną i pracą naszych wolontariuszy chcemy zebrać pieniądze na wywiercenie studni w rejonach gdzie brak jest dostępu do wody pitnej. Chcemy też zebrać środki na kolonie i wypoczynek dla dzieci z najuboższych rodzin.

Wielkie i ambitne plany które możecie pomóc zrealizować, przekazując chociażby 1% z podatku. W tym roku nie można jeszcze przekazać 1 % bezpośrednio do nas ale dzięki uprzejmości fundacji Pro Spe z Rzeszowa która zajmuje się tak jak my – pomocą potrzebującym, mamy możliwość skorzystania z dobrodziejstw odpisu podatkowego. Jak tego dokonać? Fundacja Pro Spe (https://prospe.org/) przekaże na nasze cele wszystkie wpłaty oznaczone naszą nazwą -DUNAJEC. Wystarczy podać nr: KRS 0000 607 263 i dopisać DUNAJEC w rubryce ”Cel szczegółowy”.

Z góry dziękujemy za wsparcie 🙂

Można nas oczywiście wspierać również w inny sposób – chociażby poprzez przekazywanie informacji o naszej fundacji, przypominam również o losowaniach nagród dla naszych darczyńców, pierwsze odbędzie się już 12.02.2021 o godzinie 16.30 Transmisja na żywo na naszym facebookowym profilu (https://www.facebook.com/events/1358581937832886), będzie też internetowa telewizja TVPodhale

Zapraszam  

Prezes Fundacji Dunajec
Zbigniew Konopka

Poprzedni wpis
Słodycz pomagania
Następny wpis
STUDNIA NA KRESACH

Najnowsze wpisy