Wyjazd na Strażackie święto – Targi Kielce

Już 17 czerwca (sobota) zapraszamy na niezwykłe wydarzenie: Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych

Wydarzenie organizowane pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przy wsparciu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Tradycją Targów KIELCE IFRE-EXPO są odbywające się w sobotę zawody sprawnościowe dla strażaków ochotników. Podczas tegorocznej wystawy planowane są również Zawody o tytuł „Najtwardszy Strażak” dla strażaków zawodowych PSP organizowane przez Komendę Główną PSP. Nie zabraknie także pokazów dynamicznych przygotowanych przez wystawców, fundacje oraz świętokrzyską Komendę Wojewódzką.

W zakresie branżowym Targów IFRE-EXPO znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych. Wystawcy, z pewnością zaskoczą zwiedzających najnowszą, ciekawą ofertą.

Wyjazd na targi organizują wspólnie: Firma Kowalczyk z Czorsztyna wraz z Fundacją Dunajec – Pomoc Polakom na Kresach.

Nad całością czuwać będzie doświadczony, zawodowy strażak, członek zarządu Fundacji Dunajec – kol. Marcin Kania. Wyjazd z Czorsztyna o godz 5.00, następne przystanki według potrzeb: Krośnica, Maniowy, Huba, Harklowa, Nowy Targ. Powrót około 18.00.

Koszt 150 zł zł od osoby dorosłej oraz 120 zł dzieci i młodzież do lat 18.

Wycieczka jak zwykle nie jest komercyjna a zebrane środki przeznaczone będą na pokrycie między innymi kosztów transportu. Ewentualną nadwyżkę przeznaczamy na pomoc Polakom na Kresach (https://fundacjadunajec.pl/zbiorki/)

Zgłoszenia i zapisy telefoniczne do czwartku do 15.06.2023 do godz. 20:00
Łukasz Kowalczyk tel. 600 938 131
Zbigniew Konopka tel. 695431564