Wyprawa przez wieki

Zapraszam, przyjaciół Fundacji Dunajec na wyprawę podczas której przemieścimy się nie tylko w przestrzeni, zajrzymy też w minione wieki. Poznamy historie niezwykłego sanktuarium w Tropiu, zostawimy wszystkie problemy za Bramą Seklerską w Starym Sączu. Odwiedzimy Zakon Klarysek, gdzie modliła się między innymi: matka Kazimierza Wielkiego i Święta Kinga. Napijemy się z cudownego Źródła Pociesznej Wody. Zwiedzimy Ołtarz Papieski. 

Dowiecie się , gdzie królowa  Marysieńka czekała na swojego męża i co to jest Dom na Dołkach. Wszystko to i jeszcze więcej na naszej wyprawie  już 19. 11. 2022 r. Wycieczka organizowana przez Fundację Dunajec – Pomoc Polakom na Kresach oraz Firmę Transportową Kowalczyk z Czorsztyna.

Koszt wyjazdu 90 zł od osoby dorosłej i 50 zł dla dzieci i młodzieży do lat 15

Wyprawa nie jest komercyjna, zebrane środki przeznaczone będą na pokrycie kosztów transportu  itp. Ewentualna nadwyżka zostanie przeznaczona na  wsparcie  Polaków na Kresach. Obecnie zbieramy na agregat, żywność i środki medyczne dla społeczności Polskiej w okolicy Odessy na Ukrainie https://zrzutka.pl/agregat-pradotworczy-dla-walczacej

Rolę pilota oraz przewodnika wycieczki pełnić będzie: Zbigniew Konopka

Wyjazd na wyprawę o godzinie 7.30 z Huby następnie będą Maniowy, Mizerna, o godzinie 9,00 startujemy z Czorsztyna i dalej będą przystanki według potrzeb, Krośnica, Krościenko, Szczawnica,

Zapisy poprzez E-malli fundacja@fundacjadunajec.pl
Telefonicznie: 695 431 564  Zbigniew Konopka

 Zapraszamy ?

Ps. Dla Przyjaciół z dalszych okolic istnieje możliwość zakwaterowania w Gospodarstwie Karolina w Hubie  https://gospodarstwokarolina.pl lub w  zaprzyjaźnionych kwaterach.

Poprzedni wpis
Jesienna wyprawa patriotyczno-turystyczna
Następny wpis
Babia Góra

Najnowsze wpisy