Piknik rodzinny 2022

Dziś chciałbym przekazać, kilka informacji na temat nadchodzących i najważniejszych wydarzeń które organizuje lub współorganizuje nasza Fundacja.

Rozpocznę od najważniejszego wydarzenia jaki z pewnością będzie , organizowany 23 lipca 2022 r. „PIKNIK RODZINNY”.  Będzie to już druga taka impreza organizowana przez naszą fundację (film z ubiegłorocznego festynu: https://fb.watch/cXOub3USmq/). Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na zorganizowanie wypoczynku dla dzieci z najuboższych Polskich rodzin żyjących na terenie Białorusi.

Już teraz zwracam się z prośbą do wszystkich którzy mogli by nam w tym pomóc i proszę o wsparcie.

Zapraszamy artystów do wystąpienia na scenie. Media zapraszam do objęcia naszej akcji swoim patronatem. Przedsiębiorców do zamieszczania swoich reklam na naszym plakacie, zapraszamy wystawców i handlowców. Jeśli ktoś może przekazać jakieś upominki, gadgety, wyroby itd. na licytacje oraz loterię (chcemy aby każdy los w loterii był wygrany 🙂 , będziemy bardzo wdzięczni.

Wdzięczni będziemy za każdy rodzaj wsparcia i każdy pomysł, zapraszam już dziś do udziału i proszę o udostępnianie tej informacji.

Drugim ważnym wydarzeniem jest, współorganizowany przez naszą Fundację: koncert jazzowy w międzynarodowej obsadzie wybitnych muzyków z Polski USA, i Litwy w pięknych plenerach Pałacu Balińskich w Jaszunach (Litwa) koncert odbędzie się 23 czerwca 2022 r wpisuje się w cykl imprez związanych z hucznym nieświętowaniem Nocy Świętojańskiej i chcemy w tym czasie zorganizować dodatkowo : Zwiedzanie Wilna, Troków, Ponar, prace przy odnowieni Polskiego cmentarza oraz bieg w patriotyczny im w Puszczy Rudnickiej Zapraszam chętnych do udziału w tych wydarzeniach. Planujemy wyjazd 5 dniowy i 10 dniowy

Zapraszam również do udziału w naszych wyprawach turystycznych takich jak : Wyprawa na Kresy Zachodnie 🙂

WYCIECZKA NA „KRESY ZACHODNIE”

lub wyprawa do Janosikowych Dziur ?

Janosikowe dziury

Zapraszam do udziału do zabawy, pracy i wsparcia!

Prezes Fundacji Dunajec-Pomoc Polakom na Kresach

Wyprawa do raju